`` Wywiad z Eric’em Milleganem | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Wywiad z Eric’em Milleganem

TVGuide.com: OK, teraz można to powiedzieć głośno – Zack jest uczniem Gormogona.
Millegan: Mhm.

TVGuide.com: Wciąż nie mogę się wyjść z szoku. Od jak dawna wiedziałeś o tym?
Millegan: Od dwóch miesięcy. Na spotkaniu [scenarzyści] oznajmili mi to i moją pierwszą reakcją było: “Co? Zack jest kanibalem?” Powiedzieli mi jednak, że nie jem ludzi, tylko ich zabija – nigdy nie osiągnąłem tego etapu. Powiedziałem: „O mój Boże”, chociaż w sumie byłem podekscytowany, bo wiedziałem, że to będzie odejście z hukiem.

TVGuide.com: Tak więc opuszczasz serial?
Millegan: Zgadza się. Jednakże scenarzyści zaznaczyli: “Nie umarłeś, więc wciąż masz szansę na powrót”. To było szokujące, ale dalej grałem moją rolę pomimo tego, że wiedziałem co się stanie. Zack kończy jako pacjent szpitala psychiatrycznego, tak więc inni mogą mnie odwiedzać.

TVGuide.com: Czyli jest szansa, że zobaczymy w następnym sezonie?
Millegan:
Cóż, nie należę więcej do głównej obsady, ale być może będę pojawiać się w serialu od czasu do czasu. Niestety, nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć.

TVGuide.com: Czy to wszystko zostało stworzone na potrzeby tego, że chciałeś opuścić serial, czy też takie było przeznaczenie granej przez Ciebie postaci?
Millegan:
To było przeznaczenie mojej postaci. To nie był tak naprawdę mój wybór – to była decyzja [scenarzystów], żeby wstrząsnąć fabułą i zakończyć sezon w niebanalny sposób.

TVGuide.com: Zatem zaraz po strajku dowiedziałeś się, że jesteś uczniem Gormogona?
Millegan:
Dokładnie, parę tygodni wcześniej zanim wznowiono zdjęcia.

TVGuide.com: Czy byłoby więcej wątków dotyczących Zacka, gdyby nie strajk?
Millegan:
Tak. Jak wiadomo, pod koniec drugiego sezonu, wyjechałem do Iraku. Scenarzyści mieli zamiar nawiązać do tego motywu, ale z powodu strajku nigdy do tego nie doszło.

TVGuide.com: Zastanawiałem się, kiedy w serialu pojawi się odniesienie do wstrząsu pourazowego Zacka. Byłem ciekaw, jak sobie z tym poradzi.
Millegan:
Jasne, szkoda, że nigdy do tego nie doszliśmy.

TVGuide.com: Gdy pierwszy raz usłyszałeś o wątku z Gormogonem, kim według Ciebie miał być winowajca?
Millegan:
No wiesz, nie myślałem o tym. Ludzie na forach typowali psychiatrę, doktora Sweetsa. Nigdy bym nie przypuścił, że to będę ja, albo ktoś z nas.

TVGuide.com: Kiedy reszta obsady dowiedziała się, że to będziesz Ty?
Millegan:
Zaraz po mnie. Gdy powiedzieli mi, powiedzieli też reszcie aktorów.

TVGuide.com: Czy było ciężko utrzymać to w sekrecie przed całym światem?

Millegan: Tak. Ale na tym polega moja praca. Raz było mi ciężko, kiedy Mike Ausiello przeprowadzając ze mną wywiad dla TV Guide’s Sexiest Stars Party, zapytał, czy opuszczam serial. Odpowiedziałem, że nie i nie powiedziałem, że odchodzę, ponieważ nie wolno mi było tego zrobić. Ale wtedy wszyscy na forach podchwycili to, mówiąc: „Nikt nie odchodzi z serialu!” I wtedy pomyślałem: „O nie, ludzie będą na mnie wściekli, gdy się dowiedzą prawdy.”

TVGuide.com: Czy poznaliśmy aktora, który zagrał rolę mistrza Gormogona?
Millegan: Nie.

TVGuide.com: Czy granie Zacka jako złej postaci było dziwne?
Millegan:
To nie jest tak naprawdę zła postać. On jest raczej ofiarą prania mózgu. To inteligencja Zacka spowodowała taki obrót rzeczy i Gormogon wykorzystał ten fakt na swoją korzyść.

TVGuide.com: Myślisz, że pod koniec epizodu, Zack zrozumiał to, jak został wykorzystany przez Gormogona?
Millegan:
Tak, myślę, że to był dla niego dotkliwy cios. I właściwie, było ujęcie, które zostało wycięte, a w którym Zack przeprasza, zaraz po tym jak wyjaśnia, jak dopaść Gormogona. Proste „Przepraszam”. Widziałem wersję końcową i dotarło do mnie, że wycięli ten moment i powiedziałem: „Nie! Zack musi powiedzieć ‘przepraszam’!”

TVGuide.com: Co Ci się najbardziej spodobało podczas pracy na planie tego serialu?
Millegan: Praca z Davidem [Boreanaz], Emily [Deschanel], T.J. [Thyne], Michaelą [Conlin] i Tamarą [Taylor]. Współpraca z nimi była wspaniała i bardzo się ze sobą zżyliśmy. Emily i ja mamy razem zaśpiewać “I Got You Babe” na koncercie na rzecz chorych na AIDS w sierpniu. Więc wciąż będę związany z ekipą.

TVGuide.com: Myślę, ze fani odczują brak ważnego członka obsady.
Millegan:
Liczę na to. I mam nadzieję, że ludzie będą za mną tęsknić.

2 Responses to “Wywiad z Eric’em Milleganem”

  1. julka Says:

    Szkoda że Zacka zabraknie i że tak skończy to była moja ulubiona postać.
    Oglądam ten serial od 1 odcinka (na Polsacie)i jeszcze nie widziałam odcinka, w którym Zack trafia do psychiatryka.Szkoda że to właśnie on jest uczniem gormogona. :(

  2. julka Says:

    Mam nadzieje że jeszcze zobaczę zacka w którymś odcinku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.